Benim Güvencem

orta_img_benim_guvencem1Belki dalgın, belki sevinçli ve belki düşünceli yürürken birden bire sarsılıyorsunuz. Birisi kolunuzdaki çantayı çekip kaçmaya başlıyor. Belki siz de yere düşüyorsunuz. Anlatması bile sıkıntı verici! İşte böyle bir durumda giden cep telefonunu, kimlikleri, anahtarları, kredi kartlarını düşünmeyin. Siz sadece kendinizi korumaya odaklanın. Çünkü biz sizin için tam bir güvence yarattık. Benim Güvencem!

Artık kapkaç durumunda cep telefonu, kimlik, kredi kartı, anahtar gibi kişisel eşyalarınızın çalındığı durumlar; ve herhangi bir kaza halinde oluşabilecek vefat,maluliyet ve tedavi giderleri için verdiğimiz güvencelerimizi; ve bunlara ek olarak, ihtiyaç duyduğunuz her anda başvurabileceğiniz tıbbi danışmanlık ve konut destek hizmetlerimizi sizin için tek bir poliçe altında topladık.

Güvenin ilk adresi Yapı Kredi Sigorta, sizi de “Benim Güvencem Poliçesi” ile kanatları altına almaya hazır.

Kapkaç

Ürüniçinde yer alan Kapkaç teminatımızla sigortalımızı ev ve ofis dışındabaşına gelebilecek her türlü kapkaç vakasında garantimiz altınaalıyoruz. Böyle bir olay halinde sigortalımızın beraberindeki ceptelefonu, giyim eşyası, çanta, anahtar, kimlik ve diğer kartlarçalınırsa limitler ve poliçe şartları dahilinde ödeme yapmayı taahhütediyoruz. Ayrıca kredi kartlarının çalınmasını takip eden 1 haftaiçerisinde oluşabilecek harcamalar da yine limitler dahilindegüvencemiz altında.

Bireysel Kaza

Bireysel Kaza sigortamız poliçe süresi boyunca günün her saati, neredeolursa olsun kişinin iradesi dışında karşılaşabileceği kazalar sonucuuğrayabileceği zararlara karşı maddi teminat güvencesi sunar.Sigortalımızın karşılaşabileceği yaralanma durumlarında limitidahilinde tedavi masraflarını karşılamayı, ölüm ve sürekli sakatlıkhallerinde ise ödemiş olduğu prim oranınca tazminat ödemeyi taahhütediyoruz.

Kişisel Sorumluluk

Benim Güvencem Kişisel Sorumluluk teminatı, sigortalıyı poliçe süresiiçerisinde, oluşabilecek bir olay sonucunda 3. şahıslarınuğrayabilecekleri maddi ve bedeni zararlara karşı sigortalının bireyselolarak sorumlu tutulması hallerini poliçede belirtilen limitlerdahilinde güvence altına alan bir hizmettir.

3. Şahısların vefatı
3. Şahısların yaralanması
3. Şahıslarda oluşacak maddi zararlar

Asistans

Benim Güvencem Asist hizmetimiz öncelikli olarak konut hizmetleri için tasarlanmıştır. Sigortalılarımız boru patlaması, cam kırılması, çilingir ihtiyacı, elektrik tesisatı problemi ile karşılaştıkları durumlarda yılda 3 kez olmak üzere olay başına 100$ limitli olarak assistans uygulamamızdan faydalanabilirler. Bunun haricinde asistansımız dahilinde ambulans ve tıbbi danışmanlık hizmetlerimizi ücretsiz olarak vermekteyiz.

Ayrıca arzu eden sigortalılarımız assistansımızı diledikleri zaman arayarak hava/yol durumu, otel, sinema, restoran, ulaşım aracı, eğlence merkezi, sağlık kuruluşu bilgilerine anında ulaşabilirler.